HEMEN İNDİR
Anasayfa » Android » Uygulamalar » Eğlence » Konuşan Kedi Tom 2

Konuşan Kedi Tom 2, uygulamasında sesinizi tekrar eden sevimli ve bir o kadarda yaramaz bir kediyle karşılaşacak, onu çok seveceksiniz!

İlk versiyonundan sonra kendini çok geliştiren ve 250 milyondan fazla kişi tarafından indirilen Konuşan Kedi Tom mobil cihazlarınızın vazgeçilmez uygulaması olacak. Onun sesini her zaman özleyecek ve söylediklerinizi tekrarlamasını isteyeceksiniz. Konuşan Kedi Tom ilk versiyonunda sadece sizin ona söylediğiniz kelimeleri kendi ses tonu ile tekrar ediyordu. Fakat yeni versiyonunda çok daha fazlasını bulacak hatta onunla oyun bir oynayabileceksiniz.

Kaliteli grafiklerle geliştirilmiş olan Konuşan Kedi Tom 2 uygulamasında kedi Tom’u kızdırmak için istediğiniz hareketleri yapabilirsiniz. Onun vücudunda istediğiniz bir yere dokunabilir, onu  sinirlendirebilir bazen de mutlu edebilirsiniz.  Konuşan Kedi Tom’u bu uygulamada istediğiniz gibi giydirebilir ve onu tam anlamıyla istediğiniz hale getirebilirsiniz. Ugulama sizlere Tom’a giydirmeniz için çeşitli şapkalar, kasklar ve giysiler sunmuştur.

Çok eğlenceli olduğunu düşündüğümüz ve dünya çapında büyük popülerlik yaratan Konuşan Kedi Tom 2 uygulamasında Tom‘u bir gezintiye çıkarmak için onunla heyecan verici bir oyun bile oynayabilirsiniz. Anlayabildiğimiz üzere uygulamanın yeni versiyonunda yapabileceğimiz şeyler sadece ses tekrarından ibaret değil hatta tam aksine tahmin edemeyeceğimiz kadar fazla yenilik bulunuyor. Sizde hemen bu uygulamayı cihazınıza indirebilirsiniz.

QR Kodu
Bu buton Google Play Store üzerinden indirmeyi sağlar. QR kodu ile uygulamayı cihazınızdan indirebilirsiniz.
BU UYGULAMALARI DENEDİNİZ Mİ?
clean-master-thumb

5 Puan
ÜCRETSİZ
hotspot-shield-vpn-thumb

5 Puan
ÜCRETSİZ
angry-birds-thumb

4 Puan
ÜCRETSİZ
twitter-thumb

5 Puan
ÜCRETSİZ
facebook-messenger-thumb

5 Puan
ÜCRETSİZ
kaave-fali-thumb

3 Puan
ÜCRETSİZ
el-feneri-thumb

3 Puan
ÜCRETSİZ
viber-thumb

5 Puan
ÜCRETSİZ
konusan-kedi-tom-2-thumb
ÜCRETSİZ
4 Puan
YükleniyorFavorilerim
QR Kodunu Al
QR Kodu
Konuşan Kedi Tom 2
Outfit7
  • Dosya Boyutu: 12 MB
  • Gereklilik: Android 1.6 ve üzeri
  • Sürüm: 2.0.4
Benzer Uygulamalar
aging-booth-thumb

4 Puan
ÜCRETSİZ
bitstrips-thumb

4 Puan
ÜCRETSİZ
fizy-thumb

4 Puan
ÜCRETSİZ
kaave-fali-thumb

3 Puan
ÜCRETSİZ
Copyright © 2013 ~ 2014 - AppZotik Her Hakkı Saklıdır.