HEMEN İNDİR
Anasayfa » Android » Uygulamalar » Eğlence » Kaave Falı

Kaave Falı, kahvenizi içtikten sonra falına baktırmak için sadece mobil cihazınızı kullanacağınız başarılı bir uygulamadır.

Android cihazların vazgeçilmez uygulaması Kaave Falı sayesinde artık falına bakmadığınız kahveniz kalmayacak. Kahvenizi içtikten sonra falını ustaca bakabilecek birine ihtiyaç duyuyorsanız ya da geç vakitlerde kahve tüketip hemen falını öğrenmek istiyorsanız Kaave Falı uygulaması sizler için oldukça yararlı olacak. Sadece kahvenizi kapatıp fal bakmaya uygun hale getirdikten sonra bir fotoğrafını çekmeniz yeterli oluyor. Daha sonra Kaave Falı uygulaması sizler için kahvenize ait falı ayrıntılı bir şekilde yorumlayıp sunuyor.

Kahvenize fal baktırmak için sizlere bu noktada Falcı Bacı yardımcı oluyor. Falcı Bacı kahvenize ait falı yorumluyor olsa da çok daha ayrıntılı bir fal baktırmak için Falcı Bacı’nın arkadaşlarına ihtiyaç duyabiliyorsunuz. Sürekli gelişen Kaave Falı uygulamasında aşk falları ile ilgili en iyi yorumu Melek Abla, maddiyat ve arkadaşlıklar gibi konularda ise en iyi yorumu Jasmine yapıyor.

Bunun dışında normal falların çok daha uzun bir şekilde yorumlanmasını istiyorsanız Falcınız Isabel sizlere yardımcı oluyor. Ancak Falcı Bacı dışındaki tüm farklı yorumculara fal baktırmak için Altın Üye olmanız gerekiyor. Altın Üye olmak içinde uygulamaya belli bir ücret ödemeniz gerekmekte. Sizlerde fal baktırmak için Android cihazınızı kullanmak istiyorsanız Kaave Falı uygulamasını hemen indirin!

QR Kodu
Bu buton Google Play Store üzerinden indirmeyi sağlar. QR kodu ile uygulamayı cihazınızdan indirebilirsiniz.
BU UYGULAMALARI DENEDİNİZ Mİ?
clean-master-thumb

5 Puan
ÜCRETSİZ
hotspot-shield-vpn-thumb

5 Puan
ÜCRETSİZ
angry-birds-thumb

4 Puan
ÜCRETSİZ
twitter-thumb

5 Puan
ÜCRETSİZ
facebook-messenger-thumb

5 Puan
ÜCRETSİZ
kaave-fali-thumb

3 Puan
ÜCRETSİZ
el-feneri-thumb

3 Puan
ÜCRETSİZ
viber-thumb

5 Puan
ÜCRETSİZ
kaave-fali-thumb
ÜCRETSİZ
3 Puan
YükleniyorFavorilerim
QR Kodunu Al
QR Kodu
Kaave Falı
didiLabs
  • Dosya Boyutu: 7.7 MB
  • Gereklilik: Android 2.2 ve üzeri
  • Sürüm: 1.4.5
Benzer Uygulamalar
aging-booth-thumb

4 Puan
ÜCRETSİZ
bitstrips-thumb

4 Puan
ÜCRETSİZ
fizy-thumb

4 Puan
ÜCRETSİZ
konusan-kedi-tom-2-thumb

4 Puan
ÜCRETSİZ
Copyright © 2013 ~ 2014 - AppZotik Her Hakkı Saklıdır.