HEMEN İNDİR
Anasayfa » Android » Uygulamalar » Araçlar » Hotspot Shield VPN

Hotspot Shield VPN, Android cihazınızdan yasaklı sitelere giriş yapmanızı sağlayan, ip adresinizi gizleyen başarılı bir proxy programıdır.

İnternet üzerinde gün geçtikçe bir çok sitenin yasaklandığını görebiliyoruz. Yasaklanan bu siteler bizim için bir sorun teşkil etmese bile yasal ortamda uygunsuz olduğundan yasaklanabiliyor ve bu sitelere girmek isteyebiliyoruz. Genellikle yasaklı sitelere giriş işlemini bilgisayar üzerinden yapıyor olsak bile mobil cihazlardan da yasaklı sitelere girmek isteyebiliyoruz.

Hotspot Shield VPN uygulaması bilgisayar için geliştirilen programı sonrasında Android ortamında da yerini almış bulunuyor. Sadece bir kaç işlemden sonra yasaklı sitelere başarılı bir şekilde girebiliyor ve internet üzerinden kendinizi gizlemeyi mümkün hale getirebiliyorsunuz. Hotspot Shield VPN uygulaması en profesyonel proxy gizmeti sağlayan yazılımlardan birisi olduğundan internet üzerinde gezinme hızınızı düşürmeyecek hatta sizlere daha verimli bir erişim imkanı sağlayacaktır.

Uygulamayı aktif hale getirdiğinizde internet üzerinden cihazınıza gelebilecek saldırılardan korunabilecek, yasaklı sitelere giriş yapabilecek, ip adresinizi gizleyebilecek, hangi internet sitesinde ne kadar boyutta ve ne kadar sürede erişim sağladığınızı görebileceksiniz. Tamamen ücretsiz olan Hotspot Shield VPN uygulamasını sizlerde cihazınıza indirebilir ve mobil ortamda interneti çok daha güvenli bir hale getirebilirsiniz.

QR Kodu
Bu buton Google Play Store üzerinden indirmeyi sağlar. QR kodu ile uygulamayı cihazınızdan indirebilirsiniz.
BU UYGULAMALARI DENEDİNİZ Mİ?
clean-master-thumb

5 Puan
ÜCRETSİZ
hotspot-shield-vpn-thumb

5 Puan
ÜCRETSİZ
angry-birds-thumb

4 Puan
ÜCRETSİZ
twitter-thumb

5 Puan
ÜCRETSİZ
facebook-messenger-thumb

5 Puan
ÜCRETSİZ
kaave-fali-thumb

3 Puan
ÜCRETSİZ
el-feneri-thumb

3 Puan
ÜCRETSİZ
viber-thumb

5 Puan
ÜCRETSİZ
hotspot-shield-vpn-thumb
ÜCRETSİZ
5 Puan
YükleniyorFavorilerim
QR Kodunu Al
QR Kodu
Hotspot Shield VPN
AnchorFree GmbH
  • Dosya Boyutu: 2.9 MB
  • Gereklilik: Android 2.0 ve üzeri
  • Sürüm: 1.6.6
Benzer Uygulamalar
screenshot-thumb

5 Puan
ÜCRETSİZ
qr-code-reader-thumb

5 Puan
ÜCRETSİZ
el-feneri-thumb

3 Puan
ÜCRETSİZ
clean-master-thumb

5 Puan
ÜCRETSİZ
Copyright © 2013 ~ 2014 - AppZotik Her Hakkı Saklıdır.