HEMEN İNDİR

Fizy, Android cihazınızdan sadece internet bağlantısı yardımıyla milyonlarca müziğe erişmenizi ve dinlemenizi sağlayan uygulamadır.

Fizy.com internet adresinde yayın hayatına başlayan Fizy şimdi mobil uygulamasıyla da müzik sever kişileri sevindirmeyi başardı. Artık müzik dinlemek için sevdiğiniz müzikleri cihazınıza indirmek zorunda değilsiniz sadece bir internet bağlantısı yardımıyla ve Fizy uygulamasıyla istediğiniz tüm yerli, yabancı şarkılara ulaşabilir onları dinleyebilirsiniz. Aynı zamanda Fizy sitesine özel dünyaca ünlü şarkı mix’lerini sorun yaşamadan kaliteli bir şekilde dinleyebileceksiniz.

Tıpkı bir müzik player’dan müzik dinliyormuş izlenimini sağlayan Fizy ile müzik dinlerken hiç bir yorucu işlem yapmanıza gerek yok. Hatta kendinize ait Playlist’ler oluşturarak sevdiğiniz şarkıları bir araya toplayabilir ve bu şarkılara istediğiniz zaman Fizy üyeliğiniz üzerinden erişebilirsiniz.

80′li, 90′lı yılların tüm müziklerini de içinde barındıran Fizy uygulamasında milyonlarca müzik arasından aradığınızı bulabileceğinize eminiz. Fizy’nin en sevilen özelliklerinden birisi de Fizy Mood’dur. Fizy Mood özelliği ile ruh halinizi seçebilir ve bulunduğunuz ruh haline uygun müzikleri dinleyebilirsiniz.

Dilerseniz Fizy Premium üyeliği satın alarak uygulamada çıkan reklamlara da son verebilir, reklamsız bir şekilde müzik dinlemenin tadını çıkabilirsiniz. Yakın bir zaman içinde internet bağlantısı gerekmeden müzik dinleme özelliğini sağlayacak olan Fizy uygulamasını hemen sizlerde cihazınıza indirebilirsiniz.

fizy-4
fizy-4
fizy-4
fizy-3
fizy-3
fizy-3
fizy-2
fizy-2
fizy-2
fizy-1
fizy-1
fizy-1
QR Kodu
Bu buton Google Play Store üzerinden indirmeyi sağlar. QR kodu ile uygulamayı cihazınızdan indirebilirsiniz.
BU UYGULAMALARI DENEDİNİZ Mİ?
clean-master-thumb

5 Puan
ÜCRETSİZ
hotspot-shield-vpn-thumb

5 Puan
ÜCRETSİZ
angry-birds-thumb

4 Puan
ÜCRETSİZ
twitter-thumb

5 Puan
ÜCRETSİZ
facebook-messenger-thumb

5 Puan
ÜCRETSİZ
kaave-fali-thumb

3 Puan
ÜCRETSİZ
el-feneri-thumb

3 Puan
ÜCRETSİZ
viber-thumb

5 Puan
ÜCRETSİZ
fizy-thumb
ÜCRETSİZ
4 Puan
YükleniyorFavorilerim
QR Kodunu Al
QR Kodu
Fizy
fizy
  • Dosya Boyutu: 3.8 MB
  • Gereklilik: Android 2.3.3 ve üzeri
  • Sürüm: 2.7.1
Benzer Uygulamalar
aging-booth-thumb

4 Puan
ÜCRETSİZ
bitstrips-thumb

4 Puan
ÜCRETSİZ
kaave-fali-thumb

3 Puan
ÜCRETSİZ
konusan-kedi-tom-2-thumb

4 Puan
ÜCRETSİZ
Copyright © 2013 ~ 2014 - AppZotik Her Hakkı Saklıdır.