HEMEN İNDİR
Anasayfa » Android » Uygulamalar » Araçlar » Clean Master

Cleaner master cihazınızda bulunan gereksiz verileri ve kayıtları temizleyebileceğiniz muhteşem bir araçtır.

Cihazınızı sürekli olarak kullanırken farkında olmadan onda binlerce kayıt bırakabilirsiniz. Hiç durmadan mesajlaşıyor, sürekli internet üzerinde geziniyor, yüzlerce uygulamayı deneyip sonra siliyor olabilirsiniz. Bunları bir kenara bıraktığınızda ya da sildiğinizi düşündüğünüzde her şeyin sona erdiğini düşünebilirsiniz. Fakat bizler bunun düşündüğünüz gibi olmadığını söylemeliyiz.

Akıllı cihazlar yapmış olduğunuz tüm işlemleri kayıt atlında tutmaktadır ve buna bağlı olarak da telefonu ne kadar süredir kullanıyorsanız bu o günden şimdiye dek binlerce çöp dosyanın biriktiği anlamına gelmektedir. İşte sizlere bu noktada yardımcı olabilecek şey Clean Master uygulamasıdır. Clean Master sayesinde cihazınızda yer etmiş olan tüm gereksiz uygulamaları kolayca ortadan kaldırabilirsiniz.

Clean Master profesyonel bir tarama yaparak cihazınızda yer alan gereksiz kayıtları otomatik olarak tespit etmektedir. Bu sayede sildiğiniz ancak atık dosyaları kalmış olan uygulamalara dair temizlik yapabilmektedir. Yapılan bu temizlik işlemleri cihazınızın belleğinin ciddi anlamda boş kalmasını sağlayarak ve buna bağlı olarak da hızlanma etkisi gösterecektir.

Clean Master uygulaması sayesinde tüm mesajlarınızı ve arama kayıtlarınızı da kolayca temizleyebilirsiniz. En popüler temizlik aracı olan Clean Master root işlemi gerektirmemekte ve sizlere uygulamaları sonlandırma konusunda da yardımcı olmaktadır. Kapatılmamakta inat eden ve cihazınızı yoran tüm uygulamaları bu araç sayesinde hemen sonlandırabilir ve silebilirsiniz. Sizlerde cihazınızı sağlıklı tutmak için Clean Master’ı kullanabilirsiniz.

QR Kodu
Bu buton Google Play Store üzerinden indirmeyi sağlar. QR kodu ile uygulamayı cihazınızdan indirebilirsiniz.
BU UYGULAMALARI DENEDİNİZ Mİ?
clean-master-thumb

5 Puan
ÜCRETSİZ
hotspot-shield-vpn-thumb

5 Puan
ÜCRETSİZ
angry-birds-thumb

4 Puan
ÜCRETSİZ
twitter-thumb

5 Puan
ÜCRETSİZ
facebook-messenger-thumb

5 Puan
ÜCRETSİZ
kaave-fali-thumb

3 Puan
ÜCRETSİZ
el-feneri-thumb

3 Puan
ÜCRETSİZ
viber-thumb

5 Puan
ÜCRETSİZ
clean-master-thumb
ÜCRETSİZ
5 Puan
YükleniyorFavorilerim
QR Kodunu Al
QR Kodu
Clean Master
KS Mobile
  • Dosya Boyutu: Belirsiz
  • Gereklilik: Android 1.6 ve üzeri
  • Sürüm: 3.4.0
Benzer Uygulamalar
screenshot-thumb

5 Puan
ÜCRETSİZ
qr-code-reader-thumb

5 Puan
ÜCRETSİZ
el-feneri-thumb

3 Puan
ÜCRETSİZ
hotspot-shield-vpn-thumb

5 Puan
ÜCRETSİZ
Copyright © 2013 ~ 2014 - AppZotik Her Hakkı Saklıdır.