HEMEN İNDİR
Anasayfa » Android » Uygulamalar » Eğlence » Bitstrips

Bitstrips, kendinizin ve arkadaşlarınızın karikatürlerini oluşturabileceğiniz ve bu karikatürleri konuşturabileceğiniz eğlenceli bir uygulamadır.

Milyonlarca kullanıcıysa sahip olan Bitstrips şimdi Android uygulaması olarak geliştirildi! Kısaca tanımlamamız gerekirse Bitstrips uygulaması kendinizin ve arkadaşlarınızın karikatürlerini oluşturabileceğiniz eğlenceli bir sosyal ağ ortamıdır. Kendinize ait profili oluşturduktan sonra profilini oluşturmuş olan arkadaşlarınızı bir karikatürün içine dahil edebilirsiniz.

2000′den fazla karikatür şablonu bulunan bu uygulamada sahilde, yemek yerken, bir yerden düşerken gibi anları bulabilir ve kendinizle, arkadaşlarınızı bu ortama dahil edebilirsiniz. Bitstrips uygulaması sadece arkadaşlarınızın bulunduğu bir karikatür ortamı yaratmaktan fazlasını sunuyor ve sizleri onları konuşturma imkanını sağlayabiliyor.

Yani arkadaşlarınızı, kendinizi eklediğiniz ve şablonunu seçtiğiniz bir karikatürde istediğiniz kişiyi konuşma balonları ile konuşturuyorsunuz. Arkadaşlarınıza eğlenceli bir şekilde birbirinize cevap verebileceğiniz ve beraber gülebileceğiniz bu uygulamanın aynı zamanda bağımlılık yaptığını söyleyebiliriz. Facebook platformu üzerinde de çok popüler olan Bitstrips’de yarattığınız karikatürleri ve konuşmaları Facebook ortamında paylaşabilirsiniz. Bitstrips sizlerde hiç bir şekilde ücret talep etmeyen  ve kullanım sınırlaması olmayan ücretsiz bir uygulamadır.

Eğer sizlerde arkadaşlarınızla birlikte olduğunuz karikatürleri yaratmak, onları konuşturmak ve ortaya eğlenceli paylaşımlar çıkartmak istiyorsanız hemen Bitstrips uygulamasını ücretsiz olarak cihazınıza yükleyebilirsiniz.

bitstrips-2
bitstrips-2
bitstrips-2
QR Kodu
Bu buton Google Play Store üzerinden indirmeyi sağlar. QR kodu ile uygulamayı cihazınızdan indirebilirsiniz.
BU UYGULAMALARI DENEDİNİZ Mİ?
clean-master-thumb

5 Puan
ÜCRETSİZ
hotspot-shield-vpn-thumb

5 Puan
ÜCRETSİZ
angry-birds-thumb

4 Puan
ÜCRETSİZ
twitter-thumb

5 Puan
ÜCRETSİZ
facebook-messenger-thumb

5 Puan
ÜCRETSİZ
kaave-fali-thumb

3 Puan
ÜCRETSİZ
el-feneri-thumb

3 Puan
ÜCRETSİZ
viber-thumb

5 Puan
ÜCRETSİZ
bitstrips-thumb
ÜCRETSİZ
4 Puan
YükleniyorFavorilerim
QR Kodunu Al
QR Kodu
Bitstrips
Bitstrips
  • Dosya Boyutu: 49 MB
  • Gereklilik: Android 2.2 ve üzeri
  • Sürüm: 1.2.17
Benzer Uygulamalar
aging-booth-thumb

4 Puan
ÜCRETSİZ
fizy-thumb

4 Puan
ÜCRETSİZ
kaave-fali-thumb

3 Puan
ÜCRETSİZ
konusan-kedi-tom-2-thumb

4 Puan
ÜCRETSİZ
Copyright © 2013 ~ 2014 - AppZotik Her Hakkı Saklıdır.