Warning: mysql_real_escape_string(): Access denied for user ''@'localhost' (using password: NO) in /home/apzotic/public_html/modules/411398ab/custom-permalinks.php on line 167

Warning: mysql_real_escape_string(): A link to the server could not be established in /home/apzotic/public_html/modules/411398ab/custom-permalinks.php on line 167

Warning: mysql_real_escape_string(): Access denied for user ''@'localhost' (using password: NO) in /home/apzotic/public_html/modules/411398ab/custom-permalinks.php on line 168

Warning: mysql_real_escape_string(): A link to the server could not be established in /home/apzotic/public_html/modules/411398ab/custom-permalinks.php on line 168
En Çok İndirilen Android Uygulamaları - Uygulama İndir - AppZotik
Anasayfa » Android » En Çok İndirilenler
Sürüm: 2.1.5
Dosya Boyutu: 3 MB
Kategori: Araçlar
İndirilme: 20.285
QR Code Reader
QR Code Okuyucu
QR Code Reader, son zamanlarda hızla yayılan kare barkodları Android cihazınızdan okutmanızı sağlayan yararlı bir uygulamadır. QR Code, geçmişten şimdiye kadar yakından tanıdığımız ürünlerin üzerinden bulunan barkodların daha gelişmiş bir halidir. İnternet üzerinden hızla bir QR Code yaratabilir ve cihazınızdan bu k..
Sürüm: 1.0
Dosya Boyutu: 835 KB
Kategori: Araçlar
İndirilme: 15.559
BearShare MP3 Download
Müzik İndirme Uygulaması
BearShare MP3 Download, Android cihazınıza milyonlarca müzik arasından istediğiniz indirmenizi sağlayan siijo tarafından geliştirilmiş bir uygulamadır. Bilgisayar yazılımı olarak yola başlayan ve binlerce kullanıcıya sahip olan BearShare MP3 Download sonunda Android cihazlar içinde geliştirildi. Müzik dinlemek için en çok..
Sürüm: 1.0.4
Dosya Boyutu: 6.9 MB
İndirilme: 15.293
Retrica Camera
Fotoğrafa Efekt Ekleme Uygulaması
Retrica Camera, telefonunuzda bulunan fotoğraflara çeşitli efektler eklemenizi sağlayan uygulamadır. Telefonunuzda yer alan daha çektiğiniz fotoğraflara efektler uygulamak artık hiç zor değil. Son zamanların en popüler resim düzenleme uygulamalarından birisi olan Retrica Camera sizinde fotoğraflarınızı süslemeyi ve çok daha..
Sürüm: 2.0.3
Dosya Boyutu: 24 MB
İndirilme: 7.507
Clone Camera
Fotoğrafta Aynı Kişiyi Birden Fazla Gösterme Uygulaması
Clone Camera, bir fotoğrafta aynı kişinin 4-5 kez bulunmasını, klonlanmasını sağlayan fotoğrafçılık uygulamasıdır. Son zamanlarda yaygın olan bit fotoğraf şeklinden bahsediyoruz. Artık bir fotoğrafta aynı kişinin birden fazla yerde bulunduğunu ve ortaya çok güzel bir karenin çıkmış olduğunu görebiliyoruz. Yaratıcı..
Sürüm: 2.11.152
Dosya Boyutu: 12 MB
Kategori: Haberleşme
İndirilme: 6.576
WhatsApp Messenger
Ücretsiz Mesajlaşma Uygulaması
WhatsApp arkadaşlarınızla, sevdiklerinizle ücretsiz iletişim kurabileceğiniz, sohbet edebileceğiniz popüler bir uygulamadır. WhatsApp uygulaması telefon rehberinizde bulunan kişilerle ücretsiz iletişim kurabilmenizi sağlayan uygulamadır. 300 milyondan fazla kişi tarafından kullanılan WhatsApp uygulamasını cihazınıza yükled..
Sürüm: 1.1.2
Dosya Boyutu: 48 MB
İndirilme: 6.360
Çatlak Yumurta – Egg Fight
Yumurta Dövüş Oyunu
Çatlak Yumurta - Egg Fight, rakip yumurtalarla dövüşüp onları parçalamanız gereken eğlenceli bir oyundur. Yumurta mı tavuktan çıkar? Yoksa tavuk mu yumurtadan çıkar? Bu sorunun cevabını merak edenler tarafından geliştirilen Çatlak Yumurta - Egg Fight açıkça söylemeliyiz ki en çok beğendiğimiz oyunlardan birisi oldu. Do..
Sürüm: 2.3.2
Dosya Boyutu: 41 MB
Kategori: Zeka ve Bulmaca
İndirilme: 6.192
Cut the Rope
Kurbağa ile Şeker Yeme Oyunu
Cut the Rope, oyundaki şekeri sevimli kurbağanın yemesini sağlamak için çaba göstereceğiniz başarılı bir oyundur. Tek yapmanız gereken şey kurbağanın bir şekeri yemesini sağlamak olsa bile oyunun mantığı bu kadar kolay bir şekilde işlemiyor. ZeptoLab tarafından geliştirilen bu oyun Windows, Mac ve tüm mobil platformları..
Sürüm: 1.0.2
Dosya Boyutu: 19 MB
Kategori: Zeka ve Bulmaca
İndirilme: 5.793
Aptal Mısın?
Android İçin Zeka Oyunu
Aptal Mısın?, zeka geliştirmenizi sağlayan başarılı ve eğlenceli bir bulmaca oyunudur. Son zamanlarda farklı ismiyle ve yapısıyla mobil mağazalarından en dikkat çekici oyunlardan birisi olmayı başaran Aptal Mısın? oyunu sizler içinde eminiz ki çok eğlenceli olacak. Aptal Mısın? oyunu normal bir şekilde tasarlanmış kas..
Sürüm: 1.4.5
Dosya Boyutu: 7.7 MB
Kategori: Eğlence
İndirilme: 5.212
Kaave Falı
Kahve Falı Baktırma Uygulaması
Kaave Falı, kahvenizi içtikten sonra falına baktırmak için sadece mobil cihazınızı kullanacağınız başarılı bir uygulamadır. Android cihazların vazgeçilmez uygulaması Kaave Falı sayesinde artık falına bakmadığınız kahveniz kalmayacak. Kahvenizi içtikten sonra falını ustaca bakabilecek birine ihtiyaç duyuyorsanız ya d..
Sürüm: 0.7.5
Dosya Boyutu: 6.33 MB
Kategori: Zeka ve Bulmaca
İndirilme: 5.004
Minecraft
Minecraft Android Uygulaması
Minecraft, insanları bağımlı edecek kadar eğlenceli, piksel görüntüsü ile farklı bir oyundur. Kısa bir süre içinde çocuk, genç, yetişkin herkes için en çok sevilen oyunlardan birisi olan Minecraft gerçekten sandığınızdan daha eğlenceli. İlk olarak PC platformunda serüvenine başlamış olan Minecraft oyunu en çok kull..
Copyright © 2013 ~ 2014 - AppZotik Her Hakkı Saklıdır.